Būkite sveiki!

Būkite sveiki!

Poliklinika

Asmens sveikatos priežiūros centre teikiamos šeimos gydytojo, terapeuto, pediatro, chirurgo, ginekologo, odontologo, kineziterapijos, fizioterapijos, masažo procedūros ir paslaugos.
Procedūriniame kabinete atliekamos vaistų injekcijos, infuzijos, užrašomos elektrokardiogramos. Chirurginiame kabinete perrišamos žaizdos ir atliekamos kitos ambulatorinės chirurginės procedūros.
      
Veikia įstaigos laboratorija, kurioje atliekami būtinieji kraujo, šlapimo, bei kiti tyrimai. Čia pacientus priima visada gerai nusiteikusi ir maloniai bendraujanti tiek su vaikais, tiek su suaugusiais klinikos laborantė. Bendradarbiaujant su laboratorija „Baltic Medics“ atliekami biocheminiai, imunologiniai, hormonų bei daugelis kitų kraujo tyrimų.
     Varnių PSPC priklauso 2 kaimo med. punktai: Pavandenės ir Janapolės.
      Siekiant pagerinti teikiamų paslaugų prieinamumą ir kokybę, 2008 m. įgyvendintas Europos sąjungos finansuojamas projektas „VšĮ Varnių pirminės sveikatos priežiūros centro modernizavimas ir paslaugų kokybės gerinimas“, BPD2004-ERPF-1.4.0-03-05/0071. Vykdant projektą įsigytas naujas automobilis, atnaujinta kompiuterinė ir programinė įranga. Pasenusi med. įranga ir baldai pakeisti naujais ir šiuolaikiškais. Su nauja įranga paslaugos teikiamos gydytojų , procedūriniame, odontologijos, chirurginiame kabinetuose.